ZooDENS a potkan
Jako každé jiné zvíře i potkan občas omemocní. Co v takovém případě dělat? Na prvním místě je tady veterinář, který situaci zhodnotí a doporučí vhodný postup. Jako doplňující metoda se dají využít přírodní prostředky, masáže a akupresura. Historie už prokázala účinnost těchto metod. Ošetření ZooDensem v sobě kombinuje všechny tyto metody a aplikuje je pomocí slabých, přesně vypočítaných impulsů elektrického proudu.
Ošetření je dobře snášeno, uklidňuje, uvolňuje svalstvo, relaxuje až uspává. Často se stává, že potkánek při ošetření usne, nebo po ošetření zůstane několik minut sedět a jen spokojeně chroupe zoubky.
Místo, které je nutno ošetřit potírám krémem patřícím k přístrojům - Malavtilinem. Obsahuje bylinné extrakty a látku usnadňující prostup kůží. Má protizánětlivé a antiseptické účinky, takže se dá použít i jako desinfekce - VYZKOUŠENO! Zároneň funfují jako vodivý gel pro impulzy proudu. Tento krém je schválen pro použití i v gynekologii a porodnictví, na bradavky při kojení, používám ho na spáleniny i na otevřené rány a čistím si jím zuby když se mi objeví afty. Proto se nebojím, že by se potkanovi něco stalo pokud krém olízne a žádný neměl sebemenší problém.
Ošetřuje se přímo místo kde je problém, nebo třeba ocásek - nervy samy roznesou impulzy tam, kde je potřeba. Jakkoli to zní neodborně, funguje to.
Každé zvíře si "řekne" kdy má dost. Stačí pozorovat řeč těla.
Prováděná léčba
Úrazy
15.12.2010 00:00Nachlazení a záněty dýchacích cest
15.12.2011 16:40Operace
15.12.2011 16:41Abscesy
15.12.2011 16:39Podrobnosti o přístrojích, krémech a soli najdeta na podstránce Využití v medicíně